Studio Obstetrikale - Gjinekologjike Alfa
Studio Obstetrikale - Gjinekologjike Alfa

Te Reja dhe Aktivitete

Ne kete faqe do te kete informacion mbi te gjitha aktivitetet dhe ndryshimet ne Studio. Psh, shume shpejt nenat e ardheshme do te kene mundesine qe ne nje dite te caktuar te javes, te mblidhen se bashku dhe jo vetem te informohen mbi shtatezanine por edhe ti drejtojne Dr. Shkelqimit cdo pyetje qe mund te kene dhe gjithcka eshte falas. E kush mund ti pergjigjet me mire pyetjeve te tyre se nje mjek Doktor i Shkencave, Obsteter-Gjinekolog-Diabetolog, me 40 vjet eksperience? Se shpejti do caktojme diten dhe oren.

Lini Nje Takim

Studio Gjinekologjike Alfa

Rruga Grori, Lundër

Tirana, Albania.

Cel - 0692094779

Ose duke perdorur linkun  contact form.

Orari

E Djele        

E Hene,

E Marte,

E merkure

Vizitat jane te mundura vetem me prenotim nepermjet telefonimit.

 

E Enjte,

E Premte

   

                  

E Shtune

 

    


Print | Sitemap
© Studio Gjinekologjike Alfa