Studio Obstetrikale - Gjinekologjike Alfa
Studio Obstetrikale - Gjinekologjike Alfa

Miresevini Ne Studion Alfa

E vendosur larg rremujes dhe zhurmave te kryeqytetit, Studio Gjinekologjike Alfa afron sherbim professional me cilesi te larte dhe cmime te arsyeshme. Kjo studio e hapur me iniciativen e Dr. Shkelqim Balilit, me nje pervoje 40 vjecare si mjek por gjithashtu i mirenjohur per njohurite e metodave me te fundit mjekesore, ka si qellim kryesor shendetin e plote dhe satisfaksionin maksimal te cdo pacienti.

Dr. Shkelqim Balili Ju Uron Mireseardhjen

Misioni Yne

Me sherbimin tone mjekesor, tu afrojme pacienteve Profesionalizem, Kualitet dhe Cmime te Arsyeshme duke pasur si qellim themelor shendetin dhe satisfaksionin e tyre.Lini Nje Takim

Studio Gjinekologjike Alfa

Rruga Grori, Lundër

Tirana, Albania.

Cel - 0692094779

Ose duke perdorur linkun  contact form.

Orari

E Djele        

E Hene,

E Marte,

E merkure

Vizitat jane te mundura vetem me prenotim nepermjet telefonimit.

 

E Enjte,

E Premte

   

                  

E Shtune

 

    


Print | Sitemap
© Studio Gjinekologjike Alfa