Studio Obstetrikale - Gjinekologjike Alfa
Studio Obstetrikale - Gjinekologjike Alfa

Tirana Sot

Te gjithe e dime qe Tirana e sotme nuk eshte me ajo e 300 mije banoreve ne total, me pak ambulanca e dy tre spitale shteterore. Ajo kohe me te mirat dhe te keqijat e veta iku, per ti lene vendin nje Tirane 1 milionshe, te ndryshuar ne te gjitha aspektet dhe sidomos ne ate shendetesor.

Pra sot ne Tirane zgjedhje pacienti ka plot, mjeke ka plot; por jane shume te paket ata mjeke qe nuk e kane harruar misionin e vertete te mjekut. Sot mjeket qe vertet e zbatojne ate pike te betimit te Hipokratit ku thuhet “Shëndeti i pacientit tim do të jetë brenga ime më e madhe” jane te paket. Studio Gjinekologjike ALFA dhe Dr. Shkelqim Balili jane pjese e kesaj pakice qe vendos ne rradhe te pare shendetin e pacientit dhe satisfaksionin e tij. -Po te gjithe keshtu thone; do te thote ndonjeri. -Po atehere hajde dhe vertetoje; do ishte pergjigja. Nuk ju kushton asgje ta provoni pervec kohes. Mos harroni: VIZITA E PARE ESHTE COMPLET FALAS.    Fotografi rreth Studios Gjinekologjike ALFA

VIDEO

Dr. Shkelqim Balili ne nje konference te Institutit Alb-Shkenca.

Lini Nje Takim

Studio Gjinekologjike Alfa

Rruga Grori, Lundër

Tirana, Albania.

Cel - 0692094779

Ose duke perdorur linkun  contact form.

Orari

E Djele        

E Hene,

E Marte,

E merkure

Vizitat jane te mundura vetem me prenotim nepermjet telefonimit.

 

E Enjte,

E Premte

   

                  

E Shtune

 

    


Print | Sitemap
© Studio Gjinekologjike Alfa