Studio Obstetrikale - Gjinekologjike Alfa
Studio Obstetrikale - Gjinekologjike Alfa

Per te Arritur Tek Studio ALFA

Neqofte se keni qene ndonjeher tek "TEGU" apo tek "Bluri" atehere ju e dini se si te vini te Studio Gjinekologjike Alfa. Pasi te keni arritur te "Tegu", jeni vetem 10 minuta larg me kembe nga Studio jone. Ju duhet te ndiqni rrugen qe te con tek "Bluri". Pa arritur atje, ne te djathte te rruges do te gjeni shtepine botuese "Pegi", ku edhe do te ktheheni djathtas. Pas disa minutash ecje, do te arrini tek fabrika e kafese "Moncafe" dhe, vetem pak metra me tutje do te gjeni Studion Gjinekologjike Alfa e drejtuar nga Dr. Shkelqim Balili.

Lini Nje Takim

Studio Gjinekologjike Alfa

Rruga Grori, Lundër

Tirana, Albania.

Cel - 0692094779

Ose duke perdorur linkun  contact form.

Orari

E Djele        

E Hene,

E Marte,

E merkure

Vizitat jane te mundura vetem me prenotim nepermjet telefonimit.

 

E Enjte,

E Premte

   

                  

E Shtune

 

    


Print | Sitemap
© Studio Gjinekologjike Alfa